GETTING MY کارشناس خودرو TO WORK

Getting My کارشناس خودرو To Work

Getting My کارشناس خودرو To Work

Blog Article

همان‌طور که گفته شد، در فرایند کارشناسی خودرو کارکرده و حتی خودروی نو، بخش‌های مختلف خودرو توسط کارشناسان ماهر مورد بررسی قرار می‌گیرد. از چراغ‌ها و گلگیر گرفته تا غربیلک فرمان و صندلی‌ها و همین‌طور عملکرد موتور و گیربکس، همه بخش‌ها و قطعات خودرو توسط افراد ماهر مورد عیب‌یابی قرار گرفته و نتیجه کار در قالب یک گزارش جامع ارائه می‌شود.

اگر مایل به درخواست کارشناسی خودرو توسط خودرو۴۵ هستید، می‌توانید به وب‌سایت خودرو۴۵ به نشانی رفته و مشخصات ماشین خود را ثبت کنید.

در واقع با تست رانندگی می‌توان میزان سلامت نسبی خودرو را تشخیص داد. کارشناس در این قسمت تمامی مواردی که در تست دیاگ مشکل ساز بودند را نیز بررسی می‌کند.در تست رانندگی موارد زیر بررسی خواهند شد:

كارشناسي خودرو، یکی از زیرشاخه‌های صنعت خودرو می‌باشد که نیاز به سرمایه زیادی برای راه اندازی ندارد. همچنین با افزایش قیمت خودروها تمامی خریداران یقینا از کارشناسی بدنه و فنی خودرو جهت اطمینان از قیمت و سلامت خودرو استفاده می کنند.

دلیل دیگری که می‌تواند شما را ترغیب کند آچاره را انتخاب کنید، این است که آچاره در سال ۱۴۰۰ برای چهارمین سال پیاپی موفق شد در جشنواره وب و موبایل در حوزه خدمات به‌عنوان اپلیکیشن برتر سال انتخاب شود. آچاره از ابتدای تاسیس همواره در تلاش برای بالا بردن کیفیت خدمات خود بوده و همچنان در این مسیر حرکت می‌کند بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، مطمئن باشید که به آن رسیدگی می‌شود.

با توجه به پیشرفت صنعت خودروسازی، چندان دور از انتظار نیست که برخی شرکت‌های تولیدکننده به راحتی بتوانند معایب خودروهای تولیدی را مخفی کنند یا کیلومترشمار آن‌ها را به نحوی تغییر دهند که خریدار عادی متوجه آن نشود. به همین خاطر توصیه می‌شود به جای اطمینان کامل از صداقت و عملکرد شرکت خودروساز، ماشین را نزد کارشناس خودرو ببرید تا از صحت عملکرد و سلامت بخش‌های مختلف آن مطمئن شوید.

برخی از رایج‌ترین ابزارهای تشخیصی که کارشناسان خودرو استفاده می‌کنند عبارتند از:

ثبت درخواست کارشناسی خودرو از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی

پس از اتمام کارشناسی فنی و بدنه، تیم قیمت‌گذاری کارنامه به استناد کارشناسی انجام‌شده، بازه قیمت خودرو را تعیین و کارشناس خودرو در گزارش نهایی ثبت می‌کند.

استفاده از دستگاه‌های تشخیص رنگ مثل ضخامت‌سنج، بهترین و دقیق‌ترین راهکار برای کارشناسی رنگ خودرو است. با این وجود، افراد خبره و ماهر حتی با کشیدن نوک انگشتان به سطوح، استفاده از آهن‌ربا، کاربرد دوربین عکاسی در تاریکی و استفاده از فلش و همین‌طور با چشم غیرمسلح می‌توانند نقاط آسیب‌دیده و رنگ‌خورده را شناسایی کنند.

برای یافتن بهترین کارشناسی خودرو نیز خیلی کار سختی در پیش ندارید. زیرا با یک سرچ ساده در گوگل می‌توانید شماره کارشناس ماشین مورد نظر و نزدیک به محل زندگی خود را پیدا کنید یا از سامانه‌های آنلاین نوبت کارشناسی ماشین بگیرید.

بررسی مشکلات بدنه توسط کارشناس خودرو در فرآیند کارشناسی خودرو تشخیص آسیب‌های شاسی خودرو برای افراد معمولی، سخت و گاهی غیرممکن است. اما کارشناسان خودرو با توجه به تکنیک‌هایی که در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو یاد می‌گیرند، می‌توانند تمامی ایرادهای شاسی را شناسایی کنند و به اطلاع خریدار خودرو برسانند.

با یادگیری مهارت تشخیص رنگ‌شدگی بدنه با چشم و آهنربا، کشیدن دست روی بدنه و همچنین استفاده از ابزار دیجیتال تشخیص رنگ می‌توانید به خریدار خودرو کمک کنید از وضعیت رنگ بدنه آگاه شود.

یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی که می‌بایست توسط کارشناس موتور بررسی شود شاسی است. فرقی نمی‌کند کارشناسی شاسی پراید یا ماشین خارجی، این قسمت، قسمتی تعیین کننده و بسیار مهم در هر وسیله نقلیه است.

Report this page